title

text

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Znajomość języka C# oraz PL/SQL na platformach Microsoft

• Znajomość kontrolek DevExpress będzie ważnym atutem

• Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

• Praktyczna znajomość systemów klasy ERP

• Znajomość relacyjnych baz danych

• Wymagana umiejętność analitycznego myślenia

• Wiedza ekonomiczno-finansowa mile widziana

• Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywana pracę, wysoka kultura osobista

Zadania:

• Projektowanie modeli raportowych oraz ich wdrażanie;

• Współpraca z menedżerami  w zakresie określania potrzeb raportowych;

• Implementowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii .NET;

• Dokonywanie ekspertyz kodu, możliwości optymalizacji następnie wprowadzanie zmian;

• Przygotowywanie raportów z obszarów produkcyjnych i finansowych

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez pośredników) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość podnoszenia kwalifikacji

• atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, dofinansowanie edukacji, bony na święta)

• mnóstwo okazji do integracji z zespołem (weekendowy wyjazd integracyjny, liczne zespoły sportowe sponsorowane przez firmę)

• pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem na rynku i pracującej z największymi korporacjami świata

Podania prosimy składać do Działu Zasobów Ludzkich lub przesłać na adres mailowy: eskalska@etisoft.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

23/2017