chwilowka online

title

text

ekspert01

Technologie

Nowoczesne technologie, bogaty i stale rozwijany park maszynowy oraz szeroka gama produktów pozwalają spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów w zakresie oznaczeń i automatycznej identyfikacji.

Technologie cięcia
 • Cięcie laserowe
 • Cięcie wzdłużne
 • Die cutting
 • Kiss cutting
 • Cięcie ploterowe
Technologie druku
 • Fleksografia
 • Druk cyfrowy
 • Przemysłowy druk termotransferowy
 • Sitodruk

Wycinamy zarówno etykiety jedno i wielowarstwowe, jak i bezpośrednio warstwy klejowe. Wykrawanie metodą płasko sztancującą umożliwia uzyskanie pożądanych form nawet z grubych i wyjątkowo twardych materiałów. Stale rozszerzamy paletę naszych możliwości produkcyjnych rozbudowując park maszynowy o bardziej wydajne urządzenia umożliwiające optymalizację kosztów wytwarzania.

Laboratorium

Nasze laboratorium jest wyposażone w urządzenia umożliwiające przeprowadzenie badań zgodnie z wytycznymi międzynarodowego stowarzyszenia FINAT. Wykwalifikowani pracownicy laboratorium testują wybrane przez technologów oraz specjalistów z Działu R&D materiały w wyspecyfikowanych przez klienta warunkach oraz zakresach.

Oferowany zakres badań
 • przyczepność do różnego rodzaju podłoża
 • odporność na ścinanie
 • testy klimatyczne w szerokim zakresie temperatur i wilgotności
 • trwałość nadruku
 • weryfikacja kodów kreskowych i 2D.
ekspert02
eksper03

Badania i rozwój

Nasi product managerowie wnikliwie analizują potrzeby klientów i na podstawie dostarczanych specyfikacji dobierają rozwiązania spełniające wszelkie wymagania naszych odbiorców.

Swoją działalność opieramy na wiedzy eksperckiej oraz na poszukiwaniu nowych technologii i materiałów. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów i urządzeń oraz stale prowadzonym testom jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom naszych klientów.

Jakość

Doskonaląc jakość naszych wyrobów i usług wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami:

 
PN-EN ISO 9001:2015

w zakresie: opracowanie, wdrażanie, serwis systemów do znakowania i automatycznej identyfikacji, w tym: urządzenia, oprogramowanie, doradztwo techniczne oraz produkcja, handel wyrobami i materiałami eksploatacyjnymi do znakowania i montażu produktów


PN-EN ISO 14001:2015

w zakresie: opracowanie, wdrażanie, serwis systemów do znakowania i automatycznej identyfikacji, w tym: urządzenia, oprogramowanie, doradztwo techniczne oraz produkcja, handel wyrobami i materiałami eksploatacyjnymi do znakowania i montażu produktów

 

Współpracując z firmami branży automotive na bieżąco dostosowujemy funkcjonujący Zintegrowany System Zarządzania do standardów zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym IATF 16949. W trakcie realizacji procesu produkcyjnego wykorzystujemy system śledzenia produkcji umożliwiający identyfikację materiałów, komponentów oraz oprzyrządowania wykorzystanego na każdym etapie produkcji. Jednocześnie stosujemy weryfikację jakościową wyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Doświadczenie

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji wyrobów, od etykiet i oznaczeń po złożone systemy informatyczne oparte na technologii kodów kreskowych lub technologii RFID.

Zdobywane przez lata doświadczenie, systematycznie poszerzana oferta oraz profesjonalna kadra pozwoliły nam zdobyć pozycję lidera. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi korporacjami w branży motoryzacyjnej, RTV , AGD oraz wielu innych potrafimy elastycznie dopasować się do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających aplikacji.

ekspert06