Szybki kontakt

tel.: + 48 506 261 653
e-mail: zapytania@etisoft.com.pl

chwilowka online

title

text
Szybki kontakt: +48 506 261 653

 

Etykiety i oznaczenia

Specjalizujemy się w produkcji oznaczeń technicznych do zastosowań przemysłowych, przygotowywanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Oferujemy szeroką gamę standardowych oznaczeń i materiałów eksploatacyjnych zarówno samoprzylepnych, jak i bezklejowych, wykonanych z materiałów foliowych lub papierowych, w dowolnych wymiarach i kształtach. Dla nietypowych zastosowań oraz aplikacji narażonych na funkcjonowanie w ekstremalnych warunkach nasi specjaliści dobiorą rozwiązania, które sprostają indywidualnym potrzebom naszych klientów pod względem trwałości, odporności materiału i zadruku. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji możemy zaoferować unikalne etykiety wielowarstwowe oraz etykiety i oznaczenia pozwalające na zapis informacji w technologii RFID.

kompleks01
kompleks002

Elementy funkcyjne

Oferujemy szeroką gamę klejowych materiałów montażowych pozwalających na szybkie, estetyczne i szczelne połączenia detali, przy zachowaniu odpowiednich parametrów mechanicznych. W zależności od wymagań, polecamy taśmy klejące do połączeń trwałych oraz tymczasowych. Dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania urządzeń elektronicznych oferujemy elementy dielektryczne wykonane z poliwęglanu, preszpanu i polipropylenu. Dzięki zaawansowanym możliwościom technologicznym możemy zagwarantować dopasowanie materiałów izolacyjnych do konkretnej aplikacji. Posiadamy bogatą ofertę materiałów zabezpieczających urządzenia i produkty w czasie pracy, przechowywania i transportu. Materiały zabezpieczające oferowane są z warstwą klejącą lub bez, w postaci taśm, arkuszy, a dzięki urządzeniom wykrawającym także w postaci dedykowanych wykrojów.

 

Urządzenia

W ofercie posiadamy drukarki przemysłowe do druku etykiet największych światowych producentów. W przypadku rozwiązań wymagających znakowania produktów bezpośrednio na ich powierzchni, bez użycia etykiet, proponujemy systemy drukujące Thermal InkJet. Oferowane przez nas systemy automatycznego znakowania wyrobów na linii produkcyjnej – Print and Apply - pozwalają znacznie skrócić czas procesu naklejania etykiet, a różnorodność metod aplikacji pozwala na dostosowanie rozwiązania do każdej linii produkcyjnej. Zapewniamy integrację naszych systemów z aktualną infrastrukturą. Oferujemy rozwiązania obejmujące prace projektowe i wykonawcze.

kompleks03
kompleks04

Systemy i oprogramowanie

Projektujemy i wdrażamy systemy oparte na technologii automatycznej identyfikacji. Naszym klientom oferujemy zarówno rozwiązania dla niewielkich stanowisk, jak i złożone systemy wspomagające zarządzanie produkcją i magazynem, wykorzystujące technikę kodów kreskowych lub RFID. Uzupełnieniem rozwiązań sprzętowych jest autorskie oprogramowanie umożliwiające łatwe i szybkie projektowanie i drukowanie etykiet oraz aplikacje pozwalające na integrację drukarek z oprogramowaniem zewnętrznym. Nasze rozwiązania współpracują z bazami danych, urządzeniami kontrolno-pomiarowymi, systemami magazynowymi i sprzedażowymi. Nadzór nad wdrożeniem prowadzony jest przez doświadczonych menadżerów projektu zapewniając realizację działań zgodnie z metodologią zarządzania projektami. Utrzymaniem wdrożonych systemów zajmuje się wyspecjalizowany helpdesk oraz specjaliści z działów IT i serwisu.

 

Wsparcie techniczne

Podchodząc kompleksowo do kwestii obsługi klientów posiadamy rozbudowany i stale rozwijający się obszar usług serwisowych. Oferujemy wsparcie serwisowe podczas całego procesu wdrożenia, obejmujące również szkolenia dla użytkowników. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla zakupionych urządzeń, systemów i oprogramowania. Nasi klienci mogą na bieżąco korzystać ze wsparcia technicznego-helpdesk, drogą telefoniczną lub mailową, a w razie konieczności za pomocą aplikacji TeamViewer.

kompleks05