chwilowka online

title

text

aaa

Chemia i laboratoria

 

Posiadamy w ofercie etykiety odporne na chemikalia i rozpuszczalniki, przeznaczone do oznaczania próbówek i pojemników poddawanych procesom głębokiego mrożenia, sterylizowanych w autoklawach i narażonych na promieniowanie gamma.

Dla oznaczania wyrobów chemicznych polecamy przygotowane zgodnie z normami branżowymi etykiety z kolorowym poddrukiem.

Specjalnie z myślą o laboratoriach farmaceutycznych i medycznych opracowaliśmy system etiCALLS, pozwalający na łatwe i samodzielne tak projektowanie, jak i drukowanie odpornych na wiele czynników etykiet oraz gwarantujący wieloletnią trwałość nadruku.

 

temp - opis 196c chemicals water oil radiation abrasion printer color

inne1
inne2

FMCG

Oferujemy oznaczenia produktowe wykonane techniką fleksograficzną według wskazań i projektu klienta. Polecamy etykiety z folii metalizowanych lub materiałów o wysokiej przezroczystości z zastosowaniem złoceń, srebrzeń, błyszczących lakierów i innych technik zdobniczych.

W naszej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju oznaczenia przemysłowe do znakowania hal produkcyjnych, magazynów, urządzeń i środków trwałych oraz etykiety logistyczne w standardach GS1 i ODETTE.

Dla branży FMCG polecamy także systemy i urządzenia do automatycznego oznaczania produktów na linii produkcyjnej oraz systemy IT wspomagające zarządzanie produkcją wraz z niezbędnymi urządzeniami i materiałami eksploatacyjnymi.

Wsparciem dla klientów zainteresowanych samodzielnym drukiem kolorowych etykiet na żądanie jest autorski system etiCLIPS. Kompleksowe rozwiązanie jest istotnym wsparciem szczególnie w branżach gdzie liczy się czas, czyli spożywczej, cukierniczej czy piekarniczej. Drukowanie etykiet na miejscu, nawet krótkich serii i z wielu materiałów – to najważniejsze cechy etiCLIPS’a.

 

100c water oil abrasion printer color

Budownictwo

 

Dla branży budowlanej oferujemy oznaczenia przeznaczone do znakowania towarów składowanych na paletach, także poza halami magazynowymi. Odporne na działanie czynników atmosferycznych oznaczenia ułatwiają automatyczną identyfikacje wyrobów, a dzięki zastosowaniu etykiet RFID odczyt jest możliwy także bez widoczności etykiety, na przykład przez szybę wózka widłowego.

Dla branży budowlanej polecamy również etykiety logistyczne w standardach GS1 i ODETTE oraz wszelkiego rodzaju oznaczenia przemysłowe wraz z drukarkami i oprogramowaniem oraz systemy IT wspomagające zarządzanie produkcją.

 

100c water oil abrasion printer rfid

inne3