chwilowka online

title

text

karieraImg01

Co nas wyróżnia

Jesteśmy szybko rozwijającą się organizacją, bazującą wyłącznie na polskim kapitale. Podczas ostatnich pięciu lat podwoiliśmy liczbę pracowników i obecnie zatrudniamy ponad 300 osób.

Ambitne i odpowiedzialne zadania pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo gwarantujemy dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy, które sprawia, że każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania.

Prowadzone cyklicznie Badanie Opinii Pracowników dostarcza nam wiedzy pozwalającej na stworzenie komfortowego i inspirującego do rozwoju środowiska pracy.

Wartości, na których się koncentrujemy to pozytywna i bezpośrednia kultura firmy oraz warunki pracy umożliwiające zachowanie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym.

Jeśli dołożymy do tego wyjątkowo dobre relacje z Partnerami i Klientami w Polsce i za granicą, możemy zapewnić, że nasza firma gwarantuje stabilne zatrudnienie w dobrej atmosferze, sprzyjającej efektywnej pracy zespołowej.

Podczas procesu rekrutacyjnego jesteśmy otwarci na kontakty z kandydatami. Taka osoba ma możliwość przesłania nam swoich zapytań, mając jednocześnie pełną jasność, kto jest jej partnerem po drugiej stronie procesu rekrutacji.  Kandydatów traktujemy jak ważnych dla naszej firmy klientów, bo zawarcie umowy o pracę to też umowa biznesowa. Kandydat, jak i pracodawca mają coś do zaoferowania na pewnych warunkach i jeśli obie strony je zaakceptują to wchodzimy w relacje pracownik - pracodawca. W kontaktach jesteśmy rzetelni, profesjonalni i zaangażowani. Warto podkreślić, że osobę pragnącą związać się z naszą firmą traktujemy jako szansę dla naszej firmy, a nie petenta.

Nasi pracownicy

Pracujemy z ludźmi otwartymi na nowe pomysły, którzy cenią sobie współpracę. Szanujemy ich pasje, zainteresowania wspierając ich realizację.

Ludzie z pasją
karieraImg02

Co oferujemy pracownikom

Etisoft stawia na rozwój swoich pracowników – nie tylko poprzez nowe, odpowiedzialne zadania, ale również poprzez szereg szkoleń, jakie proponuje. Dzięki specjalnie przygotowanym indywidualnym programom mogą rozwijać oni swoją wiedzę merytoryczną, znajomość języków obcych, jak również kompetencje miękkie.

Zapewniamy atrakcyjny pakiet socjalny

  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • coroczne imprezy integracyjne i świąteczne
  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport

 

Dbamy o naszych pracowników, chroniąc ich prawa i bezpieczeństwo.

Staramy się, aby rodzice mogli połączyć obowiązki rodzicielskie z pracowniczymi, proponując elastyczny czas pracy, indywidualny harmonogram czasu pracy czy też możliwość łączenia urlopu macierzyńskiego i wychowawczego z pracą zawodową.